Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Želite aktivno sodelovati pri delovanju Slovenskega društva za celiakijo? Prijavite se

Na volilni skupščini Slovenskega društva za celiakijo, ki bo v soboto, 23.3.3.2024, ob 14. uri, bodo delegati izvolili predsednika/predsednico društva za štiriletno obdobje.

V sklopu volilne skupščine bodo na predlog novo izvoljenega predsednika/novo izvoljene predsednice, delegati izvolili tudi Izvršni odbor Slovenskega društva za celiakijo:

• podpredsednika/podpredsednico
  • sekretarja/sekretarko,
  • bjagajnika/blagajničarko ter
  • člane izvršnega odbora.

Vse članice in člane Slovenskega društva za celiakijo, ki bi želeli aktivneje sodelovati pri delovanju SDC, in sicer v okviru ene izmed zgoraj navenedih funkcij, vabimo, da izrazite svoj interes oziroma željo.

Vabimo vas, da pošljete življenjepis s kratkim pojasnilom zakaj in v kakšni funkciji bi želeli sodelovati pri delovanju Slovenskega društva za celiakijo.

Prijavo je potrebno poslati na Slovensko društvo za celiakijo, Ljubljanska 5, 2000 Maribor, s pripisom »Želja po delovanju v Izvršnem odboru«.

Upoštevali bomo prijave, ki bodo na sedež društva prispele do 15.3.2024, do 12. ure.