Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Video recepta: peka brezglutenskih krofov

V Slovenskemu društvu za celiakijo smo letos izvedli kar tri kuharske delavnice pustnih dobrot (Celje, 15.1.2024; Ljubljana, 27.1.2024 in Maribor, 3.2.2024). Pustne dobrote so bile na voljo tudi na 20. jubilejnem zimskem športnem dnevu (Ribnica na Pohorju, 8.2.2024) in Brezglutenskem pustnem sejmu (Kranj, 9.2.2024). Prav tako so slovenski ponudniki 100 % varnih brezglutenskih izdelkov pustne dobrote za vas pripeljali na vse konce Slovenije.

Na to deževno nedeljsko jutro pa z vami delimo še video recept peke brezglutenskih krofov, ki so ga pripravili v podružnici SDC Podravje z našo članico in avtorico bloga Gluten Free With Megi Megi Fras … v kolikor se bo še kdo lotil peke krofov v lastni režiji.

Prav tako z vami delimo še video Brezglutenska kuhinja: Pustni krofi, ki ga je za vas pripravila Majda Jurše.