Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Vabilo na Brežiški oktober

VABIMO VAS, NA BREŽIŠKI OKTOBER 2017 DAN INVALIDOV IN BOLNIKOV OBČINE BREŽICE

Društva invalidov in bolnikov občine Brežice vas vabimo v četrtek, 26. 10. 2017, ob 12.30 v Mladinski center Brežice, kjer bomo skupaj obeležili ta dan.

PROGRAM PRIREDITVE:

-12.30 (sejna soba Mladinskega centra Brežice) Predstavitev primerjalno pravnih ureditev dolgotrajne oskrbe v različnih državah članicah EU in predlogi za ureditev področja v Republiki Sloveniji, predavatelj mag. Martin Toth 

-ob 15.00 (avla in večnamenska dvorana Mladinskega centra Brežice – Gubčeva ulica 10a, Brežice) Predstavitve društev in brezplačna merjenja mineralne kostne gostote, krvnega tlaka, ravni sladkorja v krvi, brezglutenska prehrana (svetovanje in degustacija brezglutenske hrane).

-ob 16.00 (večnamenska dvorana Mladinskega centra Brežice) osrednja prireditev

Veseli bomo vašega obiska! Vabljeni v čim večjem številu.

Sodelujejo naslednja društva: Društvo za preprečevanje osteoporoze, Društvo za zdravje srca in ožilja, p. Posavje, Koronarni klub Brežice, Društvo Sonček Posavje, Društvo gluhih in naglušnih Posavja Krško, Ozara Slovenije, Slovensko društvo za celiakijo – Podružnica Celje, Združenje INVALID Brežice, Društvo diabetikov Posavje, Brežice, Posavsko in Obsoteljsko društvo za boj proti raku in Društvo za fibromialgijo, skupina za samopomoč Brežice

Predsednica SDC Celje Majda Jurše