Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Vabilo: Brezglutenski sejem in predstavitev SDC v Novem mestu (14.6.2024)

Po tem, ko se je Slovensko društvo za celiakijo 2.3.2024 predstavilo na jubilejnem 30. pohodu po Jurčičevi poti na Muljavi in po tem, ko se je za uvod v aktivnosti ob mednarodnemu dnevu celiakije 10.5.2024 predstavilo v Splošni bolnišnici Novo mesto, vas z veseljem vabimo na že 3. dogodek SDC na Dolenjskem letos, in sicer na Brezglutenski sejem, ki bo potekal v petek, 14.6.2024, od 15. do 20. ure, pri Nakupovalnem centru Supernova (Otoška cesta 5, 8000 Novo mesto).

Po brezglutenskih sejmih v Radovljici, Kranju, Ljubljani in Žalcu, bo sejem v Novem mestu že 8. brezglutenski sejem po vrsti.

Vodstvo Slovenskega društva za celiakijo bo poskrbelo za predstavitev društva ter za ozaveščanje splošne in strokovne javnosti o celiakiji, medtem ko bo Majda Jurše z ekipo poskrbela za odlične brezglutenske palačinke, pri čemer bodo uporabljene izključno sestavine brez glutena in brez laktoze.

V okviru sejma bo tudi poseben program za otroke.

Vabljeni.

Zaželjene so prijave na tej povezavi.

* Seznam ponudnikov brezglutenskih izdelkov, ki bodo sodelovali na sejmu še ni dokončen in se dopolnjuje.