Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

V petek, 31.5.2024, vabljeni na Brezglutenski sejem v Žalcu, ki bo tudi v primeru dežja

Mesec maj, ki smo ga posvetili ozaveščanju o celiakiji ter aktivnostim ob mednarodnemu dnevu celiakije (16.5.2024), zaključujemo z največjim Brezglutenskim sejmom v Žalcu, ki bo že 7. brezglutenski sejem po vrsti.

Brezglutenski sejem bo potekal v petek, 31.5.2024, od 15. do 20. ure, na mestni tržnici v Žalcu – tudi v primeru dežja, saj je mestna tržnica opremljena s streho.

Tudi na tokratnem sejmu se bo na stojnici predstavilo Slovensko društvo za celiakijo, Majda Jurše z ekipo iz podružnice Slovenskega društva za celiakijo Celje, pa bo pripravila odlične brezglutenske palačinke.

Vabljeni!

Številni ponudniki brezglutenskih izdelkov, ki bodo sodelovali tudi na sejmu v Žalcu, so za člane Slovenskega društva za celiakijo v mesecu maju pripravili posebne dodatne ugodnosti. Prav tako so pripravili posebno ponudbo v času jutrišnjega sejma. Vabljeni, da preverite ponudbo: