Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

V Mariboru 2. športni dan za vse generacije

V soboto, 9.3.2023, je podružnica Slovenskega društva za celiakijo Podravje, v sodelovanju z društvom BODIFIT, organizirala 2. športni dan za vse generacije, ki je potekal v prostorih BODIFIT Studenci (Na Poljanah 20, 2000 Maribor).

V okviru dogodka so udeleženci lahko spoznali fitnes vadbo s predstavitvijo vaj ter pilates vadbo za začetnike in napredne, medtem ko so otroci vadili na »Fit Kid« poligonu. Po športnem delu so se udeleženci polni zadovoljstva, da so naredili nekaj koristnega zase in za svoje zdravje, osvežili in podružili v BODIFIT Caffe.

Program so izvedli strokovno usposobljeni inštruktorji in vaditelji društva BODIFIT, največje organizacije na področju fitnesa, vodene vadbe, pilatesa, rekreacije in gibanja v Sloveniji.

S strani SDC Podravje in društva BODIFIT je vsak udeleženec prejel darilno vrečko.