Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Športne igre 2016

Dne 17.09.2016 smo se zbrali tokrat na 21. športnih igrah v Ljubečni pri Celju. Preizkusili smo se v igrah, pri kateri je prevladovala žoga. Podružnica Ljubljana se je uvrstila na izvrstno 2. mesto, gostujočo ekipo Celje smo premagali za eno točko, prvo mesto pa je letos osvojila podružnica Koroška, ki jim iskreno čestitamo. Matjaž kapo dol za tako predstavo. 

Obenem je potekalo tudi tekmovanje za zlato kuhalnico, tokrat smo se izvrstno odrezali, saj je bilo na tovrstnem tekmovanju kar 65 različnih sladic. Zmagala je sladica, ki jo je pripravila bolnica s celiakijo, ki prihaja iz celjske podružnice. 

Za nameček smo se lahko družili in zabavali z glasbeno skupino Katrca, pri katerih ima sama pevka celiakijo. 

Ob tej priliki se Majdi Jurše iskreno in iz srca zahvaljujemo za tako požrtvovalno delo, saj vemo, da organizacija športnih iger ni mačji kašelj. 

Se vidimo na 22 športnih igrah, ki bodo naslednje leto v Ljubljani, kraj in čas bosta znana naknadno.