Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

SDC na Dnevih zdravja v Celju

Slovensko društvo za celiakijo se je predstavilo tudi na kongresnem sejmu Dnevi zdravja med 17. in 19. novembrom 2023 v Celju. Stojnica društva je bila odlično obiskana.

Pohvala in zahvala gre organizatorjem, ki so v bogat program uvrstili tudi predavanje o Celiakiji ter Živeti s celiakijo – priročnik za bolnike s celiakijo; delavnico Celiakija – testi in svetovanje ter govorilne ure z dietetiki.

Kongresni sejem Dnevi zdravja je tako bila odlična priložnost, da ste na enem mestu pridobili informacije s področja zdravja, počutja, prehrane, zdravega življenja in lepote. Izjemni slovenski strokovnjaki so na dogodku podajali najnovejše informacije o najpogostejših zdravstvenih težavah na razumljiv, prijazen in uporaben način.