Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Rehabilitacija odraslih bo letos potekala od 25. do 31.8.2024 v Termah Dobrna

Vodja rehabilitacije odraslih Boris Bilas je sporočil termin in lokacijo letošnje rehabilitacije. Z veseljem sporočamo, da se boste odrasli člani družili od 25. do 31.8.2024, in sicer v Termah Dobrna. Prosimo, da si termin zabeležite.

Rehabilitacija odraslih je namenjena bolnikom s celiakijo starejšim od 26 let. Gre za projekt v okviru katerega se odrasli bolniki s celiakijo skozi 6 dnevno skupno bivanje povežejo med seboj, izmenjujejo izkušnje in znanja o celiakiji in brezglutenski dieti. Za udeležence rehabilitacije organiziramo tudi izobraževalne vsebine povezane s celiakijo in brezglutensko dieto, bodisi kuharske tečaje, okrogle mize ali druge delavnice.

Program rehabilitacije odraslih bolnikov s celiakijo poteka pod okriljem Slovenskega društva za celiakijo že več kot desetletje in je tesno povezan s poslanstvom društva.

Kako je potekala rehabilitacija odraslih v letu 2023 lahko preberete tukaj.