Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Projekt LQ-Celiac na sejmu narava-zdravje 2012 v Ljubljani

Sejem Narava–zdravje promovira zdrav življenjski slog. Sejem izpostavlja pomen zdravega načina življenja, bivanja, skrbi za svojo celostno kondicijo in našega odnos do okolja. Program sejma je razdeljen na štiri tematske sklope: zdravje, prehrano, wellness in gibanje, eko dom in okolje.

V okviru prvega sklopa programa smo se 11. oktobra 2012, v Ljubljani, predstavili tudi projektni partnerji evropskega projekta LQ – CELIAC, s stojnico ki jo je postavilo Slovensko društvo za celiakijo, strokovnim predavanjem z naslovom »Celiakija – življenje s strogo dieto«, ki ga je izvedel  asist. dr. Jernej Dolinšek, dr. med. in predavanjem »Predstavitev projekta LQ-CELIAC«, v izvedbi vodje projekta vodilnega partnerja Mestne občine Maribor.