Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Prehrana za osebe s celiakijo ali brezglutenska dieta v teoriji in praksi

15. 10. 2015 je Celjska podružnica Slovenskega društva za celiakijo organizirala delavnico o brezglutenski dieti v teoriji in praksi za kuharje in vodje prehrane v vrtcih in šolah na srednji šoli za Gostistvo Celje. Odziv je bil zelo velik, saj se je delavnice udeležilo 32 kuharic in vodij prehrane iz različnih vrtcev in šol v Celjski regiji. Takšna udeležba nas je prijetno presenetila in ker je bilo zanimanje še večje, kot pa smo imeli prostih mest bomo podobno delavnico v prihodnosti še ponovili. Odzivi udeleženk so bili zelo pozitivni, saj so nam zaupale, da so izvedele veliko novih in koristnih informacij in se preizkusile tudi v pripravi BG jedi, ki jih bodo v vrtcih in šolah tudi praktično in koristno uporabile.