Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Praznično srečanje najmlajših članov

Bilo je nedeljsko dopoldne, 14. 12. 2008. Otroci so polni pričakovanj, v spremstvu staršev, stopali skozi šolska vrata. Ob božični glasbi so pričakali krtka Zlatka, kateremu so pomagali rešiti problem. Nato so skupaj priklicali Dedka Mraza. Letos ni prišel sam, ampak je s seboj pripeljal jelenčka in zajčka. Skupaj so zapeli nekaj pesmic, nato je stari dobri mož razdelil darila, ki jih je pripravil za naše otroke. Z velikimi in težkimi darili ter z nasmejanimi obrazi, so se otroci za eno leto poslovili od dedka mraza in njegovih spremljevalcev. Sledilo je še sladko presenečenje ter degustacija brezglutenskih mini fingersov, katerih proizvajalec je Perutnina Ptuj. Nato so otroci veseli odšli novim dogodivščinam naproti.