Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Pohod na otok ljubezni v Ižakovce in tečaj peke

TEČAJ PEKE:

»Kuharsko delavnico, priprave brezglutenskih jedi za nahrbtnik«, smo organizirali v nedeljo 10.04.2011 ob 11.00 uri v prostorih kuhinje GD v Tropovcih, Kolesarska ulica 64.
Kaj smo počeli?
Usposabljali smo bolnike za aktivno življenje s celiakijo, s pomočjo strokovnjakinje ga. Kokol Helene in pripravljali brezglutenske jedi. Kako si lahko celiakaš pripravi kvaliteten obrok za pohod?

POHOD:

Po kuharski delavnici smo napolnili nahrbtnike in se odpravili v Beltince, kjer smo izpred gradu (parka) ob 13.30 uri peš nadaljevali .Pohod na otok ljubezni v Ižakovce Na sami prireditvi v Ižakovcih smo imeli svojo stojnico Slovenskega društva za celiakijo podružnice Pomurja in tam smo ob Svetovnem dnevu zdravja pod geslom »ŽIVIMO ZDRAVO« predstavili našo društvo. Cilj in osrednji program se je začel na Otoku Ljubezni v Ižakovcih ob 14.30 uri