Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Pohod in Planice v Tamar

Prva julijska sobota je že tradicionalno dan za pohod naše podružnice iz Planice v Tamar. Letos se nam je pridružilo kar nekaj novih pohodnikov. Še posebej nas je razveselilo, da se pohoda udeležujejo tudi starejši, saj pot v Tamar ni preveč zahtevna. Kljub temu pa se noge ne premikajo same in jih je treba razgibati. Ob klepetu in opazovanju okolice je pot do doma v Tamarju hitro minila. Po okrepčilu smo se podali še do slapa Črne vode, ki nas je s svojimi kapljicami prijetno osvežil. Najmlajši so raziskovali bližino slapa, ostali pa smo uživali v prijetnem razgledu na okoliške vrhove.

Na povratku smo nekateri nabrali še kako rožico za čajček ali divjo rastlino za divjo solato ob večerji. Prihodnje leto si rezervirajte prvo julijsko soboto za naslednji pohod.