Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Podružnica Pomurje na festivalu Velika Polana

Vrsto let se s Kmečko olimpijado začne zadnji festivalski dan festivala Velika Polana. Letos smo imeli stojnico ter se udeležili iger tudi člani Slovenskega društva za Celiakijo, podružnice Pomurje

Izvirne igre v katerih smo se za najboljša mesta borili z drugimi ekipami, so bile povod za dobro voljo in obilo smeha in za nepozabno nedeljsko popoldne. V ekipi je bilo 5 članov iz društva, na stojnicah pa je bilo še nekaj naših članov, ki pa so v času iger navijali za nas.

Dokazali smo, da smo dobri v atraktivnih igrah in kmečkih opravilih. Preganjali smo kure in dojili bike ter pokazali spretnost pri metanju jajc in pri vožnji s kmečko formulo – vožnji s samokolnico. Na igrah smo se veliko presmejali in zabavali, na stojnicah pa marsikoga seznanili s celiakijo.