Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Na Festivalu čokolade v Radovljici tudi brezglutenska čokolada in palačinke ter SDC

Na Festivalu čokolade, največjem čokoladnem dogodku in najbolj atraktivni kulinarični prireditvi v Sloveniji, ki bo potekal v soboto, 20.4. (9:00-20:00)
 in v nedeljo, 21.4.2024 (9:00-19:00), v Radovljici (Radovljiški park, Linhartov trg in Radovljiška graščina), bo poskrbljeno tudi za bolnike s celiakijo.

Med drugim bo na stojnici MAR-T d.o.o., ki je uvoznik za brezglutenske čokolade TORRAS, ki so tudi brez dodanega sladkorja, na voljo tako 100% varna brezglutenska čokolada TORRAS, kot tudi 100% varne brezglutenske palačinke. Prav tako bodo na voljo vse informacije tako o Slovenskemu društvu za celiakijo, kot tudi o celiakiji.

Stojnica s 100% varnimi brezglutenskimi čokoladami TORRAS ter vse informacije tako o Slovenskemu društvu za celiakijo, kot tudi o celiakiji, bo tudi 27.4.2024 na Festivalu vina in čokolade v Podčetrtku.

Festival čokolade v Radovljici bo spremljal bogat program. Preverite in se prepričajte: