Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Na 9. festivalu vina in čokolade v Podčetrtku tudi SDC, Luciferji s popustom za člane SDC in Torras

Na 9. festivalu vina in čokolade, ki bo potekal jutri (sobota, 27.4.2024) v Podčetrtku, bo sodelovalo tudi Slovensko društvo za celiakijo, za kar bo poskrbela podružnica društva iz Celja. Na stojnici št. 2 bomo predstavili delovanje društva, odgovarjali na vprašanja s področja brezglutenske prehrane ter ponudili čokoladne in druge dobrote brez glutena.

Na festivalu se bo predstavilo tudi podjetje LUCI d.o.o. s čokoladnimi dobrotami LUCIFER. Med drugim bodo na voljo naj pralina 2024 CRUNCHY YUZU ter čokolade s certificiranim znakom »Prečrtan žitni klas«:

  • medene čebelice,
  • 100g temna čokolaga in
  • 100g mlečna čokolada.

Vsem članom Slovenskega društva za celiakijo, Luciferji v času festivala čokolade v Podčetrtku, ob predložitvi članske izkaznice Slovenskega društva za celiakijo, nudijo 15% popust.

Med drugim bo na stojnici MAR-T d.o.o., ki je uvoznik za brezglutenske čokolade TORRAS, ki so tudi brez dodanega sladkorja, na voljo tudi 100% varna brezglutenska čokolada TORRAS.

Vabljeni.