Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Mladi smo se pomerili v Cartingu

Mladi Slovenskega društva za celiakijo smo se v sredo 16. decembra v letošnjem letu zadnjič srečali. Uživali in zabavali smo se v ljubljanskem karting klubu Rollbar. Za udeležence smo pripravili tudi tekmovanje v kartingu. Vsak izmed več kot 30 udeležencev se je lahko potegoval za naslov najhitrejšega. Na koncu smo petim najboljšim ponudili še možnost, da so se še enkrat pomerili med seboj. Tako smo vendarle dobili zmagovalca.

Vožnja s kartom pa ni bil glavni namen našega druženja. Želeli smo, da se mladi ponovno srečamo, se družimo in zabavamo v prijetni družbi. Srečanja se je udeležilo veliko mladih iz vse Slovenije, ki pa so se imeli »fajn«. Nekateri se že dolgo nismo srečali, nekaj mladih celiakašev se je tovrstnih srečanj prvič udeležilo, tako da ni in ni zmanjkalo tem za pogovor.

Po prijetnem druženju smo se razšli z obljubo, da se prihodnje leto ponovno srečamo in sicer prej kot na novoletnem srečanju.

Za organizacijo in prijetno druženje pa se moramo zahvaliti Anji Zajamšek, ki je poskrbela za organizacijo srečanja.