Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Kuharska delavnica: jedi brez glutena

Ljubljanska podružnica je ponovno organizirala kuharsko delavnico, v sredo, 6.4.2016 ob 16. uri v vrtcu Vrhovci, Tehnološki park 22a v Ljubljani, ki jo je vodila Maja Piskernik.
Na kuharski delavnici se nas je zbralo 15 članov. Razdelili smo se v skupine po tri in se lotili priprave skutinih štrukljev, špinačnega bureka, jajčnih muffinov z zelenjavo in šunko, makovih zavitkov, krofov iz pečice in gibanice.
Na delavnici je sodelovalo tudi nekaj osebja iz kuhinje vrtca, ki nam je pomagalo pri pripravi jedi.

Kuharska delavnica je potekala v zelo prijetnem vzdušju. Z veseljem smo tehtali, merili, gnetli, mešali, spraševali gospo Majo za nasvete. Rada nam je pomagala in svetovala, na kaj moramo paziti, da nam bo jed zagotovo uspela. Med seboj smo si izmenjali izkušnje, poklepetali z že poznanimi udeleženci in navezali stike z novimi.

Na koncu smo vse pripravljeno poizkusili in si jedi odnesli še domov, saj nismo mogli vsega pojesti. In hvala gospe Maji za dobro organizacijo in uspešno izvedbo delavnice!
Z veseljem se bomo udeležili njenih delavnic tudi v prihodnje!

Zadovoljni, da smo se naučili spet nekaj novega, smo naše druženje zaključili okoli osme ure.