Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Kostanjev piknik in kuharska delavnica za otroke

Zadnjo soboto v oktobru smo v za člane Pomurske podružnice pripravili kostanjev piknik in kuharsko delavnico za otroke. Otrokom je bilo zanimivo, da so si sami pripravljali hamburgerje, v katere so dodajali sestavine po svojem izboru. Seveda ob hamburgerju ni smel manjkati niti pomes. Hamburgerji so šli v slast vsem prisotnim. Dogodek smo popestrili z ustvarjanjem za otroke na temo noč čarovnic, ki se je bližala. Tako so otroci risali, barvali, rezali in ustvarjali mumije, duhce, balone, čarovniške hiše, klobuke itd. ter si izdelke nesli domov. Otrokom je bilo zanimivo tudi okraševanje brezglutenskih medenjakov s sladkornim prelivom, katere so lahko pojedli ali pa si odnesli domov. Poskrbeli smo za kvalitetno druženje in zabavo ter si obenem še napolnili lačne želodce.