Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Iztekajo se prijave na obnovitveno rehabilitacijo otrok in mladostnikov na Debelem rtiču (4.8.-14.8.2024)

V Slovenskemu društvu za celiakijo (SDC) smo ponosni na prav vsako od naših aktivnosti, a velja izpostaviti eno izmed največjih – Rehabilitacijo otrok in mladostnikov, ki jo zadnja leta izvajamo na Debelem rtiču in se je udeležuje več kot 100 otrok s celiakijo iz celotne Slovenije. To aktivnost izvajamo že več kot dve desetletji, vedno v krajih ob morju in smo tako letovanje na morju doslej omogočili več kot 2000 otrokom in mladostnikom s celiakijo. Prepričani smo, da so ravno kraji ob morju, zaradi odličnih klimatskih razmer, najbolj primerni za izboljšanje in krepitev zdravja otrok in mladostnikov.

Prijave na obnovitveno rehabilitacijo otrok in mladostnikov na Debelem rtiču (4.8.-14.8.2024), ki smo jih odprli 22.5.2024, se iztekajo z 10.6.2024. Zato pohitite s prijavo.

Skupinska fotografija, Obnovitvena rehabilitacija otrok in mladostnikov, Debeli rtič, avgust 2023.