Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

izr. prof. dr. Jernej Dolinšek, dr. med., postal častni član Slovenskega društva za celiakijo

Dolgoletni član Slovenskega društva za celiakijo, izjemni strokovnjak, izr. prof. dr. Jernej Dolinšek, dr. med., je postal častni član društva.

V okviru včerajšnje svečane prireditve v Mariboru, je plaketo prejel iz rok pobudnice ustanovitve društva in tudi častne članice društva prof. dr. Dušanke Mičetić Turk, dr. med. ter predsednice Slovenskega društva za celiakijo Majde Jurše.

Ob tej priložnosti je prof. dr. Dušanka Mičetić Turk, dr. med. tudi predstavila izjemno strokovno pot Jerneja Dolinška, medtem ko je predsednica Slovenskega društva za celiakijo Majda Jurše predstavila njegov prispevek v društvu.

V Slovenskemu društvu za celiakijo smo na Jerneja Dolinška izjemno ponosni in se iskreno zahvaljujemo za njegov doprinos na področju varstva bolnikov s celiakijo.

prof. dr. Dušanka Mičetić Turk, izr. prof. dr. Jernej Dolinšek in predsednica Slovenskega društva za celiakijo Majda Jurše (od leve).
Foto: Foto Javornik