Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Društvo se je predstavilo na sejmu Narava – zdravje

V času med 11. in 14. oktobrom je na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani potekal sejem Narava – zdravje. Na sejmu se je na predstavitveni stojnici predstavilo tudi Slovensko društvo za celiakijo. Prvi dan sejma sta s svojimi predavanji sodelovala asist. dr. Jerneja Dolinška, dr.med. z naslovom predavanja Celiakija – življenje s strogo dieto in mag. Jasmina Dolinšek, univ. dipl. ekon. s predstavitvijo projekta LQ CELIAC.

Društvena stojnica je med obiskovalci vzbudila veliko zanimanje, pridobili pa smo tudi nekaj novih članov. Menim, da smo s to aktivnostjo prispevali k večji osveščenosti javnosti o celiakiji in potrebah ljudi s to boleznijo.

Obema predavateljema dr. Jerneju Dolinšku ter mag. Jasmini Dolinšek se iskreno zahvaljujem za aktivno sodelovanje na sejmu. Prav tako besede zahvale veljajo vsem, ki so skupaj z menoj sodelovali na društveni stojnici: predstavnikom SDC podružnice Ljubljana s predsednikom Žarkom Slabetom, Andreju in Mojci Košmrlj in Domnu Frasu.

Breda Kojc

Utrinke iz sejma si lahko ogledate v fotogaleriji.