Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Delovni sestanek vzgojiteljev za obnovitveno rehabilitacijo otrok in mladostnikov (Debeli rtič, 4.8.-14.8.2024)

V nedeljo, 2.6.2024, je v Ljubljani potekal delovni sestanek vzgojiteljev za obnovitveno rehabilitacijo otrok in mladostnikov, ki bo tudi letos v organizaciji Slovenskega društva za celiakijo potekala na Debelem rtiču, in sicer od 4.8. do 14.8.2024.

Rehabilitacijo otrok in mladostnikov, ki se je udeležuje več kot 100 otrok s celiakijo iz celotne Slovenije, v Slovenskemu društvu za celiakijo izvajamo že več kot dve desetletji in smo tako letovanje na morju doslej omogočili več kot 2000 otrokom in mladostnikom s celiakijo. Prepričani smo, da so ravno kraji ob morju, zaradi odličnih klimatskih razmer, najbolj primerni za izboljšanje in krepitev zdravja otrok in mladostnikov.

Slovensko društvo za celiakijo se najlepše zahvaljuje vodji rehabilitacije otrok in mladostnikov Maji Piskernik in celotni ekipi vzgojiteljev ter kuharskemu osebju, ki bodo tudi letos poskrbeli za nepozabno letovanje otrok.

Prijave na obnovitveno rehabilitacijo otrok in mladostnikov sprejemamo do 10.6.2024 oziroma do zapolnitve prostih mest.