Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Delegati potrdili vodstvo za prihodnja 4 leta

Dne 10.02.2016 smo imeli volilno skupščino, saj je minilo že skoraj 4 leta od zamenjave vodstva podružnice. Kot običajno so bila na dnevnem redu poročila o opravljenem delu v lanskem letu in finančno poročilo za prejšnje leto ter poročilo nadzornega odbora. Na novo smo izvolili vse organe podružnice, s tem da sta se vodstvu podružnice pridružili dve novi članici, ki sta zamenjali dosedanji članici (Rahela Reberšek in Martina Frelih). Zamenjal se je predsednik častnega razsodišča (Matija Knific) in strokovni nadzor – prim. Sedmak. Vsem štirim se za dosedanje delo iskreno zahvaljujemo, novo imenovanim pa želimo uspešno delo. Nato smo sprejeli plan dela in finančni plan za leto 2016 ter izbrali naše predstavnike za skupščino društva. Poslušali smo tudi izredno zanimivo predavanje dr. Sedmakove z naslovom intoleranca na laktozo.