Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Delavnica razgibavanja in sproščanja

5. aprila je na OŠ PIVKA, od 17h do 18. 30 potekala DELAVNICA RAZGIBAVANJA IN SPROŠČANJA, ki jo je vodila vodila Damjana Benigar Kaluža, učiteljica razrednega pouka. Trajala je dve šolski uri. V prvem delu smo se seznanili s telesnimi vajami za razgibavanje in krepitev, v drugem delu pa smo spoznali nekatere tehnike sproščanja. Udeleženke so bile s potekom in izvedbo delavnice zelo zadovoljne, saj so ugotovile, da se premalo lotevajo tovrstnih oblik sprostitve in sproščanja. Vaje so bile sestavljene tako, da so bile udeleženke same zelo aktivne obe šolski uri. Po končani delavnici so izrazile željo, da si želijo še takšnih oblik sodelovanja, saj predstavljajo zanimiv in uporaben način za premagovanje stresnih, napetih in težkih situacij v katerih se srečujejo tudi zaradi celiakije.

Po delavnici je bila v v pizzeriji “PRI HERMANCI” degustacija brezglutenskih pic.